Innowacyjna forma współpracy B2B

Prowadź stabilny biznes z FloraGO - giełdą kwiatową online. Dostarczaj wyłącznie zamówione już kwiaty w konkurencyjnych cenach: bez magazynów, bez strat – z czystym zyskiem!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jakie korzyści przynosi FloraGO?

Najwyższa jakość
Dystrybuowane przez Ciebie kwiaty pochodzą bezpośrednio od 40 sprawdzonych producentów i są przewożone w odpowiednich opakowaniach i temperaturze.Stabilny biznes
Dostarczasz wyłącznie kwiaty już zamówione przez klientów – nie musisz się obawiać strat spowodowanych towarem, który zalega w magazynie.

Zysk
W naszym łańcuchu dostaw nie ma zbędnych pośredników, dzięki czemu możesz liczyć na jeszcze większe zyski. Jako dostawca kwiatów FloraGO zarabiasz na każdej transakcji i zyskujesz dodatkowo, jeśli zaprosisz do platformy swoich klientów.

Jak działa FloraGO?

FloraGO prowadzi dystrybucję kwiatów (ciętych i doniczkowych) i dodatków florystycznych przez Internet. Nasza platforma jest dedykowana kwiaciarniom, pracowniom florystycznym i centrom ogrodniczym – słowem, wszystkim przedsiębiorstwom, które wykorzystują duże ilości kwiatów.

Z FloraGO zyskasz

większe obroty
dodatkową promocję
nowych klientów
niższe koszty prowadzenia działalności
wyłączność na danym terenie

Chcesz zostać dystrybutorem kwiatów FloraGO?

Zostań dystrybutorem FloraGO


Dziękujemy za przesłane dane!

Skontaktujemy się wkrótce.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Najcześciej zadawane pytania

W jaki sposób mogę rozpocząć współpracę z FloraGO?
W celu rejestracji uzupełnij formularz na stronie. Po akceptacji administratora, dystrybutor uzyskuje dostęp do platformy https://flora-go.com/marketplace/
W jaki sposób mogę zobaczyć ceny produktów dla dystrybutorów?
Ceny są odsłaniane dystrybutorom po ich zarejestrowaniu. W celu rejestracji uzupełnij formularz na stronie. Po akceptacji administratora, dystrybutor uzyskuje dostęp do platformy https://flora-go.com/marketplace/
Na czym polega weryfikacja dystrybutorów?
Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami, które już działają w branży jako hurtownie. W rozmowie telefonicznej lub podczas osobistego spotkania omawiamy indywidualne warunki współpracy i określamy obszar działalności partnera. Dystrybutor powinien zapewnić transport kwiatów i roślin w odpowiednich warunkach.
Z jakimi klientami współpracuje FloraGO?
FloraGO współpracuje jedynie z firmami – nie sprzedaje produktów klientom detalicznym. Nasi klienci to kwiaciarnie, pracownie florystyczne i centra ogrodnicze.
W jaki sposób mogę zwiększyć swoje dochody we współpracy z FloraGO?
W ramach współpracy z FloraGO jako dystrybutor masz, przede wszystkim, niższe koszty. Nasz model dystrybucji to dowożenie konkretnych zamówień od ogrodników do klientów, co znacznie ogranicza koszty działalności. Zostając dystrybutorem produktów FloraGO, stajesz się odpowiedzialny za dystrybucję towarów w Twojej lokalizacji. Tym samym, jeśli pozyskamy nowych Klientów w Twojej okolicy lub miejscowości, są oni automatycznie przypisywani do Ciebie, a Ty dzięki temu zarabiasz na każdej dokonanej przez nich transakcji.
Na czym polega wsparcie marketingowe dla dostawców FloraGO?
Marka FloraGO to mocna pozycja w branży. Organizujemy wiele cyklicznych akcji promocyjnych, w skali całego kraju. Oznaczamy dystrybutorów na naszej stronie, przedstawiamy ich wizytówkę.

Wyszukaj