FloraGO daje Klientom dodatkową zachętę do zakupów na platformie dzięki nowemu programowi partnerskiemu dla osób często zamawiających - FloraGO PLUS.

Od początku drugiego półrocza 2020 roku zaczynamy gromadzić punkty za zakupione przez naszych Klientów kwiaty i rośliny. Zgromadzone punkty będzie można zamieniać na atrakcyjne nagrody.

Kupujesz hurtowo kwiaty i rośliny? Teraz za zakupy możesz dodatkowo otrzymać nagrody! Nie przegap okazji, aby zacząć zbierać punkty już dzisiaj. Zarejestruj się we FloraGO PLUS i pobierz aplikację mobilną!
Po zalogowaniu uzyskasz podgląd do wszystkich nagród jakie możesz zdobyć w naszym programie partnerskim.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

O programie FloraGO PLUS

Jak dołączyć
Nie przegap okazji, aby zacząć zbierać punkty już dzisiaj. Zarejestruj się na stronie programu FloraGO PLUS i pobierz aplikację mobilną!
Dalsze instrukcje otrzymasz w wiadomości przesłanej na podany w rejestracji adres mailowy.
Punkty
Od momentu dołączenia do programu FloraGO PLUS po opłaceniu każdego zamówienia otrzymasz punkty. Za każdy zakup na 100 zł otrzymasz 10 punktów FloraGO PLUS.
Nagrody
Podróże kształcą biznesowo – Alpy!
Im wcześniej dołączysz do programu tym masz większą szansę na zdobycie nagrody głównej – wyjazd florystów na narty „Podróże kształcą biznesowo – Alpy!”. Jeżeli jeszcze nie jeździsz na nartach to skorzystaj z okazji na naukę lub w czasie gdy inni będą zjeżdżać na nartach to ty zrelaksuj się w SPA. Konkurs z rankingiem, w którym 12 osób z pierwszych miejsc zostanie nagrodzonych wyjazdem integracyjnym na narty w austriackie narty.

Aplikacja
W mobilnej aplikacji zapewniamy klientom wygodny sposób rejestracji w programie lojalnościowym. W łatwy sposób możesz edytować dane osobowe. Aplikacja zapewnia stały dostęp do aktualnego statusu konta oraz salda uzbieranych punktów. Cały czas udostępniamy pełną historię konta (punkty, wiadomości, nagrody). Katalog nagród cały czas rozszerzamy o nowe nagrody, masz możliwość składania zamówień online.

Sprawdź stan konta Flora GO PLUS

Wyszukaj